• Florbal

• 2022/2023

Super FLORBAL CUP - okresné kolo - dievčatá

Po víťazstve v stredajšom obvodnom kole sa naše reprezentantky zúčastnili finále okresných majstrovstiev vo florbale starších žiačok, ktoré sa konalo vo florbalovej hale v Matejovciach. Náš výber v prvom zápase po bojovnom výkone podľahol dievčatám a neskorším víťazkám OK zo ZŠ s MŠ Dostojevského v pomere 3:0. Druhými súperkami našich dievčat bol výber ZŠ s MŠ na Jarnej ulici, ktorým sme nezaslúžene podľahli tesným výsledkom 1:0. Naše florbalistky tak obsadili na okresnom kole vynikajúce 3. miesto. OK sa celkovo zúčastnilo 12 škôl.

Dievčatám patrí naše poďakovanie za výbornú reprezentáciu školy!

Super FLORBAL CUP - obvodné kolo - chlapci

Vo štvrtok sa do florbalového turnaja zapojili aj naši chlapci, ktorým sa však v silnej konkurencii nepodarilo prebojovať z obvodného kola do finále okresných majstrovstiev. Náš tím podal bojovný výkon a všetky zápasy boli vyrovnané. Podarilo sa im vyhrať nad Liptovskou Tepličkou 1:0, nestačili však na chlapcov zo ZŠ Poprad-Veľká (1:3) a chlapcov z GPDT (0:2).

Chlapcom patrí naše poďakovanie za výbornú reprezentáciu školy!

Super FLORBAL CUP - obvodné kolo - dievčatá

Naše žiačky sa v stredu zúčastnili obvodného kola vo florbale, ktoré sa konalo v športovom centre Zámoček v Poprade - Matejovciach. Ukázali svoju kvalitu a obvodné kolo vyhrali. Porazili dievčatá z cirkevnej školy výsledkom 5:0 a v druhom stretnutí zvíťazili nad dievčatami z Vikartoviec 3:0.
          V piatok ich čaká finálový turnaj o majstra popradského okresu.

Našim hráčkam držíme prsty a ďakujeme za reprezentáciu školy.

Florbalový turnaj v škole

Žiaci druhého stupňa si dnes zmerali svoje sily vo florbale. V turnaji proti sebe súťažilo 5 tímov. Hralo sa systémom ,,každý s každým“ a po odohraní všetkých zápasov bolo poradie nasledovné:
             1. miesto: 9.A
             2. miesto: 8. ročník
             3. miesto: 7.A
             4. miesto: 6.B
             5. miesto: 6.A

Víťazom srdečne blahoželáme a všetkým žiakom ďakujeme za vynikajúce výkony a športovú atmosféru.