• Slávnostné otvorenie nového školského roka 2023/2024

• Prázdniny ubehli ako voda a my sa opäť stretneme v našej škole. Spoločne začneme ďalší školský rok plný nielen vzdelávania a poznávania nových vecí, ale aj priateľstva a zábavy.

​​​​​​Tešíme sa na Vás!

Školský rok 2023/2024 otvoríme v pondelok 4. septembra 2023.

• 8:00 – Svätá omša
            • 9:00 – Slávnostné otvorenie školského roka pred budovou školy (v prípade nepriaznivého počasia v telocvični)

Školský klub detí je v prevádzke už od pondelka - 4. septembra 2023. V prípade záujmu žiakov z ŠKD o obed je potrebné sa prihlásiť. V prevádzke je v pondelok od 6:30 aj ranný klub detí.

V utorok - 5. septembra je príchod ako obvykle na 7:50. Žiaci si so sebou prinesú prezuvky a kladku na skrinku.

• 1. - 4. ročník - 4 vyučovacie hodiny
            • 5. - 9. ročník - 5 vyučovacích hodín

Od utorka je v prevádzke aj školská jedáleň pre všetky prihlásené deti.