• Slávnostné ukončenie školského roka

     • Milí žiaci, rodičia,

      v utorok 30. júna 2020 sa končí tento školský rok a rozdávajú sa vysvedčenia. O 8:00 bude sv. omša v kostole Sv. Michala, okolo 9:00 sa presunieme pred budovu školy, kde bude slávnostné ukončenie školského roka. Dochádzajúci môžu prísť neskoršími autobusmi, ale ranný klub bude fungovať.

     • Oslávte Olympijský deň cvičením s Dankou Bartekovou

     • Už dnes 23. júna celý svet oslavuje Olympijský deň a výnimkou nie sme ani my. Prečo práve 23. jún? V tento deň v roku 1894 na univerzite Sorbonna v Paríži prijali rozhodnutie o založení novovekých olympijských hier a ustanovenie Medzinárodného olympijského výboru. Neuveriteľné, ale Olympijský deň oslavujeme už viac ako 70 rokov! 

      Viac informácií nájdete TU

     • Pripomenutie pre žiakov a rodičov - dobrovoľné vzdelávanie

     • Vážení rodičia a žiaci!​​​​​​

      Ak ste sa rozhodli, že Vaše dieťa bude od 22.júna 2020 riadne navštevovať školu, prosím nezabudnite zabezpečiť 2 rúška na deň a hygienické vreckovky. PROSÍM, SKONTROLUJTE, ABY DETI MALI AJ ČIPY. Okrem toho zákonný zástupca predkladá pri prvom nástupe žiaka do základnej školy, alebo po každom prerušení dochádzky žiaka do školy v trvaní viac ako tri dni písomné vyhlásenie o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie. VYHLÁSENIE  O BEZINFEKČNOSTI JE POTREBNÉ DONIESŤ UŽ V PONDELOK VYPÍSANÉ. 

      Ak ste prehliadli termín na prihlásenie žiakov na vyučovanie (prihlasovanie už nie je aktívne), prosím, oznámte nástup žiaka do školy triednemu učiteľovi a v prípade záujmu o stravovanie aj vedúcej šk.jedálne.

      vyhlasenie_o_bezinfekcnosti(1).pdf

     • Pohybom proti vírusom :)

     •  

       

       

       

       

      Napriek zatvoreným telocvičniam naši žiaci počas pandémie a domáceho vyučovania venujú svoj čas aj športovaniu a telesnej výchove. Posilňovanie, beh či bicyklovanie patria do ich každodenného harmonogramu. Mnohí z nich cvičia doma alebo v prírode, sami či s celou rodinou. Je skvelé vidieť, že popri školským úlohám nezabúdajú ani na aktívny pohyb. Aplikácie alebo videá na internete nám aj doma ponúkajú zábavné a zaujímavé možnosti, ako sa hýbať. Dôležité je robiť to svedomito a hlavne s úsmevom! Nezabúdajte, že aj pár minút poctivého cvičenia denne Vám zlepší náladu, kondíciu a zvýši aj imunitu. O niekoľko dní určite budete cítiť zlepšenie. Pevné zdravie a veľa síl do pohybu! S pozdravom ŠPORTU ZDAR!

      Všetky fotky nájdete vo fotoalbume

     • Letný školský klub

     • Milí rodičia,

      už určite uvažujete, ako vyplníte prázdninové chvíle svojim deťom, navyše v dobe, keď vďaka prerušeniu vyučovania si mnohí z Vás nechtiac vyčerpali dovolenku v predstihu. Preto sme sa rozhodli, že v prípade Vášho záujmu, škola otvorí letný školský klub. Letný školský klub je určený pre žiakov 1. - 5.ročníka školy. Svoj záujem prejavíte vyplnením návratky a jej doručením do 15.06.2020 ju p. Alžbetkinovej - osobne, pomocou edupage, alebo emailom na adresu maria.alzbetkinova@skolaspisskebystre.sk.

      Podrobnejšie informácie si nájdete v prílohe:  Letny_skolsky_klub_deti_1.pdf

     • Piatkové sladké prekvapenie pre deti materskej školy a žiakov školy

     • Dnešný piatok si naše deti určite zapamätajú na dlhý čas. Cestou zo školy na deti čakalo na školskom dvore sladké prekvapenie - stánok s cukrovou vatou Hoki-Poki, ktorá bola zadarmo a pre každého žiaka. Túto sladkú pochúťku k Medzinárodnému dňu detí a zároveň aj odmenu za účasť na vyučovaní deťom venoval obecný úrad.