• Oslavy Dňa detí pokračovali aj cez víkend

• Umelecká škola Rosnička si pre žiakov našej školy v rámci osláv Dňa detí pripravila na sobotu program, kde využili svoju tvorivosť a zároveň mali dostatok pohybu v podobe tanečných hodín. Tvorivé dielne prebiehali pod vedením p. učiteľa Mgr. Horvátha a tanečnú časť viedla Mgr. Michlíková.

FOTOALBUM

• Oslava MDD dopadla v škole na výbornú!

• Na deti čakalo prekvapenie v podobe stánku s cukrovou vatou či výlety do okolia obce spojené s hrami a súťažami. Nezabudlo na nich ani Združenie rodičov pri našej základnej škole, ktoré deťom k MDD darovalo darček v podobe USB kľúčov a školských pomôcok.

Úsmev na tvárach, radosť v srdci, radosť z pohybu a zaslúžený oddych od učenia, k tomu sladká odmena a super počasie.

Čo viac si priať? Pozrite sa... CELÝ FOTOALBUM :)

• Vytúžený darček pre školu

• Najväčší darček k MDD dostala samotná škola a to kvalitnú traktorovú kosačku. S pomocou finančného daru vo výške 1700 € od ZRPŠ a zo školských prostriedkov sa konečne splnil sen aj nám dospelým :-)

Školská záhrada, park či trávnaté ihriská budú odteraz ešte udržiavanejšie a prístupnejšie pre všetkých.

Ďakujeme!