Stať sa prvákom je veľká vec. Treba si zvyknúť na nových ľudí, povinnosti, pravidlá... Aby na toto obdobie deťom zostali krásne spomienky, čakal na nich slávnostný deň.
Dnes žiaci I.C triedy dostali svoje prvé vysvedčenie a boli oficiálne pasovaní za prvákov.
Rodičia týchto našich prvákov boli 31. januára svedkami výnimočnej udalosti – pasovania žiakov 1. ročníka do „cechu školského“. Prváci ukázali, že dokážu pekne a pútavo vystupovať pred živým obecenstvom. Svojim rodičom a pedagógom predniesli a zaspievali tie najkrajšie básničky a pesničky, ktoré sa naučili od začiatku školského roka.
