• Hornádske hry

• Úspech našich žiakov na Hornádskych hrách.

Vo štvrtok 13. júna sa v Liptovskej Tepličke uskutočnil 19.ročník Hornádskych hier. Naši športovci dosiahli výborné výsledky.  Turnaje vo futbale a v mix volejbale sa skončili víťazstvom našich družstiev.  Súrodenci Krolákovci  obsadili 2. miesto v streľbe. Darilo sa aj v atletických disciplínach. Kuriózna situácia nastala v cezpoľnom behu  keď všetky miesta na stupni víťazov obsadili sestry Orolínové. Prvé miesto obsadila Michaela, pred Laurou a Pavlou. Ďalšie víťazstvá si pripísali Tamara Ilošvajová v behu na 60 m , Táňa Kroláková v hode kriketovou loptičkou. Tretie miesto v cezpoľnom behu pridal Peter Kubus, rovnako tretí v behu na 60 m skončil Pavol Šeleng. V celkovom poradí obsadila škola 2. miesto. Všetkým reprezentantom školy patrí poďakovanie za bojovnosť v horúcom počasí a slušné vystupovanie.