Učebňa chémie, ochranné okuliare, presné váženie aj správna technika práce – presne tak vyzeral piatok 6. februára 2026. V tento deň žiaci absolvovali školské kolo chemickej olympiády aj jej praktickú časť, kde museli preukázať nielen teoretické vedomosti, ale aj istotu v laboratórnych postupoch, samostatnosť a presnosť pri práci s chemikáliami.
Tento rok sa do chemickej olympiády zapojili Ryan Husár, Alica Jasenčáková, Filip Kolbaský (9.A) a Nela Levocká, Nina MIlanová, Nella Olexová (9.B).
Všetci žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi a s najvyšším počtom bodov našu školu na okresnom kole budú reprezentovať Nela Levocká a Nina MIlanová.
Všetkým riešiteľom srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov v ďalšom kole! 🧪
RNDr. Anna Mrázová
